Milan Calábek prostudoval a shrnul informace ke koronaviru a nabídl možnosti

Dovolte mi abych Vás upozornil na velmi zajímavé video s Milanem Calábkem, které vzniklo u Jardy Duška 15.3, Ti z Vás kdo znají Milana Calábka už jste asi to video viděli, Vás ostatní nechci prudit a v tom množství informací, které se na nás valí je to zdělení sice možná pro někoho dlouhé (1 hodina 43 minut) ale zároveň se dovíte po pravdě co to je ten COVID-19, jak chemicky a biologicky funguje a jak se proti němu dá bránit dostupnými prostředky – například plným červeným vínem….

Pusťte si to, bavte se, poučte se, braňte se a hlavně nebojte se!

Mirek

Do odvolání – Zrušení všech akcí ZA-ZRAK

V roce 2019 a 2020 jsme pořádali každý měsíc léčivé besedy a koncerty ZA-ZRAK.

Vzhledem k současné situaci jsou všechny následující besedy do odvolání ZRUŠENY.

Zatím nám naštěstí nikdo nezrušil léčitelskou praxi a individuální terapie. Celá situace okolo koronaviru nás přiměla k hlubokému zamyšlení, meditaci a z ní vyšla iniciativa pomoci všem, kdo potřebují útěchu, zklidnění, nastavení imunity a energetickou ochranu. Nic víc momentálně dělat nemůžeme. Je na každém z nás, jak budeme pečovat o své fyzické a duševní zdraví, proto je zapotřebí ho pevně chytit a nepustit. Máte-li zájem přijít za námi do Nuslí na hodinovou terapii pro posílení imunity, jste srdečně vítání každé úterý v daných časech. Stačí si rezervovat dopředu místo. Děti do 10ti let zdarma.

Doufáme, že se situace časem zlepší a shledáme se opět i na besedách, koncertech atd. Do té doby vám přejeme pevné zdraví a nervy, klid v rodinném kruhu a třeba i nové nápady a jiné pozitivní věci, které se dějí napříč všemi událostmi.

S láskou, Veronika, Zdeněk a Petr

O kolonaviru: COVID-19 a imunita

Vážení přátelé,

protože jsme zveřejnili, že poskytujeme ochranu před COVID-19, dostal jsem za úkol napsat „něco“ ke koronaviru na naše stránky, abychom jednak přispěli ke zklidnění a snížení strachu a také poskytli pohled na dostupné informace. Takže jsem udělal něco, co jsem si myslel, že programově dělat nebudu: „Prošel jsem doslova stovky článků na internetu “ základní hesla která jsem zadával byla:

léčení koronaviru

ochrana před koronavirem

prevence

Výsledkem je, že z těch stovek stránek (které jsem četl já) se na lidi valí základní fatální depresivní informace: Je to globální průšvih, léčení koronaviru COVID-19 zatím neexistuje, ochrana před koronavirem sice je, ale nakonec se stejně všichni nakazí. Mnoho z těchto zpráva pro jistotu zdůrazňovaly, léčba koronaviru „zatím“ není.
Bohužel, i když v nemalém množství článků, odhaduji, že minimálně ve čtvrtině se hovoří o posilování imunity, zůstává to jen jaksi na pozici doplňkové informace. Proto mě velmi příjemně potěšil a překvapil článek, který vyšel v Seznam zprávy ve středu 11.3. a je nadepsán „Epidemiolog: Infekčnost koronaviru je překvapivá, tvorba imunity dává naději“ Přitom imunita je klíčová. Vždyť od dětství nám všichni, kteří měli něco společného se zdravím vštěpovali, že imunita je to, co nás chrání před všemi nemocemi. Takže si kladu otázku, proč se o imunitě v tuto chvíli tak málo mluví? Podle vyjádření Angely Merkelové prý virus dostane 60 %-70% populace. Co ten zbytek? No ten přece ochrání imunita. Takže za mě – klíč je IMUNITA!

Co snižuje imunitu?

Strach, stres, špatná životospráva (ale to přece vy víte).

Co posiluje imunitu?

Pozitivní myšlení, zvýšení vibrací aury, vyčištění energetických polí (a to také víte).

Chápu, že v té celospolečenské atmosféře je těžké si zachovat klid, proto nebo lépe i proto, Vám můžeme pomoci a vaši imunitu posílit tak, abyste se prostě nenakazili.

Ing. Miroslav Kunc, 12. 3. 2020

Webové stránky Za-zrak

Vážení návštěvníci, dnes 16. ledna 2020 byly spuštěny nové webové stránky za-zraku – postupně je doplňujeme, budou přibývat texty, galeria a videa. Děkujeme za přízeň.

Ing. Miroslav Kunc, 16. 1. 2020